Contactpersonen

Wij helpen u graag verder!

 

Cis Van Aperen
Zaakvoerder

Tel.: 03 658 87 89
cis@bouwwerken-vermeiren.be

Marianne Van Aperen
Zaakvoerster / Klantencoördinatie

Tel.: 03 658 87 89
marianne@bouwwerken-vermeiren.be

Thomas Van Aperen
Calculator en werfvoorbereiding

Tel.: 03 658 87 89
thomas@bouwwerken-vermeiren.be

Peter Schelles
Werfleider

Tel.: 03 658 87 89
peter@bouwwerken-vermeiren.be

Jan Pluym
Werfleider

Tel.: 03 658 87 89
jan@bouwwerken-vermeiren.be

Geert Vrints
Werfleider

Tel.: 03 658 87 89
geert@bouwwerken-vermeiren.be

Kim Heremans
Boekhouding en onthaal

Tel.: 03 658 87 89
kim@bouwwerken-vermeiren.be

Hilde Verheyen
Administratief medewerker/ aktes en verzekeringen

Tel.: 03 658 87 89
hilde@bouwwerken-vermeiren.be

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.